Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Zakończenie realizacji grantu sołeckiego sołectwa Świnice Warckie

Utworzono dnia 28.10.2020

Zakończyła się  realizacja projektu sołeckiego pn. „Zakup garażu blaszanego, jako miejsca przechowywania narzędzi, sprzętu i estrady mobilnej potrzebnych do działalności  społeczno-kulturalnej sołectwa Świnice Warckie”. Projekt był  współfinansowany z...

czytaj dalej na temat: Zakończenie realizacji grantu sołeckiego sołectwa Świnice Warckie

RUSZA REALIZACJA ZADANIA KULTYWOWANIE LOKALNEGO DZIEDZICTWA KULTUROWEGO POPRZEZ ZAKUP STROJÓW LUDOWYCH REGIONU ŁĘCZYCKIEGO!

Utworzono dnia 23.10.2020

 

      

W dniu 23 października 2020 r. w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich miało miejsce podpisanie umowy na realizację zadania publicznego pn. „Kultywowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego poprzez zakup strojów ludowych regionu łęczyckiego” pomiędzy...

czytaj dalej na temat: RUSZA REALIZACJA ZADANIA KULTYWOWANIE LOKALNEGO DZIEDZICTWA KULTUROWEGO POPRZEZ ZAKUP STROJÓW LUDOWYCH REGIONU ŁĘCZYCKIEGO!

III Zawody Wędkarskie dla szkółek wędkarskich z terenu działania Rybackiej Lokalnej Grupie Działania "Z Ikrą"

Utworzono dnia 16.10.2020

W dniu 15 października w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie odbyły się  III Zawody Wędkarskie  dla szkółek wędkarskich z terenu działania Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Z Ikrą”, w których wzięła udział grupa młodych pasjonatów...

czytaj dalej na temat: III Zawody Wędkarskie dla szkółek wędkarskich z terenu działania Rybackiej Lokalnej Grupie Działania "Z Ikrą"

Wyjazd dzieci do Doliny Skrzatów- Parku Rozrywki

Utworzono dnia 13.10.2020

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich przy współpracy z LKS Świnice Warckie zorganizował wyjazd dla dzieci do Doliny Skrzatów- Parku Rozrywki, Skrzacich Opowieści, Figur i Ekspozycji. Dolina Skrzatów to magiczne miejsce pełne uliczek, domków i  figur...

czytaj dalej na temat: Wyjazd dzieci do Doliny Skrzatów- Parku Rozrywki

ZAJĘCIA TANECZNO-RUCHOWE Z ELEMENTAMI FITNESSU DLA DZIECI

Utworzono dnia 07.10.2020

Rozpoczęły się zajęcia zajęcia taneczno-ruchowe z elementami fitnessu dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Spotkania będą w każdy wtorek o godz. 17.00.  

czytaj dalej na temat: ZAJĘCIA TANECZNO-RUCHOWE Z ELEMENTAMI FITNESSU DLA DZIECI

Fitness dla dorosłych

Utworzono dnia 07.10.2020

Rozpoczęły się zajęcia Fitnessu dla osób dorosłych, które prowadzi instruktor Żaneta Wielgus w każdy czwartek o godz. 19.00.

czytaj dalej na temat: Fitness dla dorosłych

Remont i termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich

Utworzono dnia 05.10.2020

Gmina Świnice Warckie przystąpiła do realizacji długo wyczekiwanej inwestycji p.n.: „Remont i termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich”. W dniu 1 września b.r. nastąpiło oficjalne wprowadzenie na obiekt i przekazanie budynku, terenu wokół budynku oraz pomieszczeń przeznaczonych do remontu wykonawcy, Firmie „R-B System Łukasz Jesionowski”  .

Wprowadzenia na obiekt i przekazania robót remontowych dokonali przedstawiciele Zamawiającego, czyli Gminy Świnice Warckie: Anna Matusiak – Z-ca Wójta Gminy Świnice Warckie, Monika Galankiewicz – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich oraz Aleksandra Sachajko - Firma Sachajko-Projekt, sprawująca nadzór budowalny nad pracami.

Na operację pod nazwą „Rozwój infrastruktury kulturalnej, turystycznej i rekreacyjnej
w miejscowości Świnice Warckie” gmina Świnice Warckie pozyskała dofinansowanie z Województwa Łódzkiego w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększanie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”. Operacja ta jest zgodna z celem ogólnym Lokalnej Strategii Rozwoju ll. Wzrost konkurencyjności obszarów rybactwa i akwakultury LSR do 2022 r. oraz celem szczegółowym ll.1 Rozwój infrastruktury lokalnej związanej z działalnością rybacką do 2022 r. Operacja wpisuje się w przedsięwzięcie ll.1.1. Rekreacja i turystyka z ikrą w tle. Celem operacji jest rozszerzenie oferty kulturalno-turystyczno-rekreacyjnej w oparciu o zasoby lokalne.

Gmina Świnice Warckie w akcji „sadziMY”

Utworzono dnia 22.09.2020

W dniu 18.09.2020 roku Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda oficjalnie zainaugurowali drugą ogólnopolską akcję sadzenia drzew pod hasłem „#sadziMY”.  - Od samego początku liczyliśmy, że ta akcja zjednoczy nasze społeczeństwo we wszystkich...

czytaj dalej na temat: Gmina Świnice Warckie w akcji „sadziMY”

ZAJĘCIA TANECZNO-RUCHOWE Z ELEMENTAMI FITNESSU DLA DZIECI

Utworzono dnia 18.09.2020

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich zaprasza na zajęcia taneczno-ruchowe z elementami fitnessu dla dzieci i młodziży w dniu 6 października br. /tj. wtorek/ w sali GOK. Grupa pierwsza od 7 do11 lat o godz. 17.00 , natomiast druga grupa od 12 do16 lat o godz 17.50.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 50

W poprzednim tygodniu: 50

W tym miesiącu: 133

W poprzednim miesiącu: 283

Wszystkich: 15472