Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Utworzono dnia 27.02.2024

Dzieci co poniedziałek, po lekcjach w szkole, odwiedzają GOK. Często w biegu, bo jak same mówią, lubią do nas przychodzić. Mają swoje ulubione zabawy taneczno- ruchowe, zawody sportowe i inne aktywności, które sprawiają im radość, a przecież powszechnie wiadomo, że śmiech i ruch to samo zdrowie.

czytaj dalej na temat: Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Spotkanie Uniwersytetu z Panią Beatą Rozwadowską

Utworzono dnia 21.02.2024

Na dzisiejszym spotkaniu Uniwersytetu, gościliśmy Panią Beatę Rozwadowską - zielarkę, fitoterapeutkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jest wieloletnim pracownikiem fundacji Słowiańskie Powroty w Górach Świętokrzyskich, gdzie była prekursorem zielarskich spacerów terenowych....

czytaj dalej na temat: Spotkanie Uniwersytetu z Panią Beatą Rozwadowską

Zajęcia Kółka Plastycznego

Utworzono dnia 20.02.2024

17 lutego w Polsce obchodzimy Dzień Kota. To święto ma na celu podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz pamięć o bezdomnych kotach. Obchody mają również na celu uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. Dlatego na wczorajszych zajęciach Kółka Plastycznego dzieci wykonały słodkie kociaki ???? Drugi etap pracy to swobodne kolorowanie. Efekty jak zawsze rewelacyjne ????????

Zajęcia z dziećmi z przedszkola

Utworzono dnia 20.02.2024

Dziś do południa bawiliśmy się z przedszkolaczkami. Przedstawiamy fotorelację z zabaw. Uśmiechy dzieci mówią same za siebie.

czytaj dalej na temat: Zajęcia z dziećmi z przedszkola

Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Utworzono dnia 20.02.2024

Wspólne spędzanie czasu po lekcjach to jest to. Wzmacniamy znajomości, budujemy relacje, rozwijamy swoje umiejętności i fajnie się bawimy. Radość i zadowolenie dzieciaków- bezcenne.

czytaj dalej na temat: Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Zajęcia taneczno- ruchowe z przedszkolakami.

Utworzono dnia 14.02.2024

Wczoraj do GOK przybyły nasze najmłodsze słodziaki. Zabawy integracyjne uczą wrażliwości, współpracy i zaufania, a także wpływają korzystnie na poczucie bezpieczeństwa. Były zabawy w przeciąganie liny, z piłkami i hula -hop. Dzieci podskakiwały, tańczyły, wyklaskiwały melodię w rytm muzyki, a zabawa ''Jedzie pociąg z daleka'' oraz ''Dwa ognie'' wywołała mnóstwo radości i uśmiechu na buziach naszych małych podopiecznych :-)

czytaj dalej na temat: Zajęcia taneczno- ruchowe z przedszkolakami.

Zajęcia taneczne z dziećmi ze świetlicy szkolnej.

Utworzono dnia 15.02.2024

Ferie się skończyły, więc razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej wracamy do naszych co tygodniowych spotkań w sali GOK. Jak zawsze na zajęciach wspólnie wybieramy zabawy i aktywności. Starsze dzieci preferują zabawy przy muzyce i uwielbiają zawody sportowe. Tak spędzony czas jest rewelacyjnym odprężeniem od lekcji w szkole. :-)

czytaj dalej na temat: Zajęcia taneczne z dziećmi ze świetlicy szkolnej.

Feryjne wyjazdy na lodowisko do Uniejowa.

Utworzono dnia 15.02.2024

Podczas tegorocznych ferii, braliśmy udział w czterech wyjazdach na lodowisko do Uniejowa. Dzieci, które nie potrafiły jeździć, mogły liczyć na pomoc kolegów i koleżanek, opiekunów czy specjalnie do tego przeznaczonych tzw. ''pingwinków''. Pingwinek to lekki i ergonomiczny chodzik, który umożliwia dzieciom samodzielne poruszanie się na lodzie. Jest stabilny i nie wywraca się, co jest ważne dla początkujących....

czytaj dalej na temat: Feryjne wyjazdy na lodowisko do Uniejowa.

Feryjne zajęcia taneczno- ruchowe w GOK-u.

Utworzono dnia 15.02.2024

A tak bawiliśmy się w ferie w GOK. Były zabawy ruchowe, sprawnościowe i muzyczne. Dzieci współpracowały ze sobą, dzieliły się swoimi umiejętnościami i miło spędzały przedpołudniowy czas w gronie swoich kolegów i koleżanek. Mały czy duży, każdy znalazł coś dla siebie. Do zobaczenia za rok! ;-)

czytaj dalej na temat: Feryjne zajęcia taneczno- ruchowe w GOK-u.

Jasełka UTW i KGW w kościele w Dzierżawach.

Utworzono dnia 15.02.2024

Jeszcze troszkę wspomnień. To był ostatni świąteczny występ "Jasełka", tym razem zawitaliśmy do Dzierżaw. Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie przez proboszcza parafii. Na pewno wrócimy nie raz z nowym programem.

czytaj dalej na temat: Jasełka UTW i KGW w kościele w Dzierżawach.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 163

W tym miesiącu: 565

W poprzednim miesiącu: 465

Wszystkich: 34476